Koolitus

25. oktoober 2017 @ 09:00 – 26. oktoober 2017 @ 18:00

Käesoleva aasta jaanuari lõpus sõlmis EEL koostöölepingu IPHA-ga (Inernational Prestressed Hollowcore Assaciation) tehnoloogiaseminari “Õõnespaneel- ja õõnespaneelidest vahelae projekteerimine – tagapõhi ja näited” kaaskorraldamiseks 25. ja 26. oktoobril Tallinnas.

Seminar annab projekteerijale hea ülevaate rahvusvahelisest kogemusest eelpingestatud õõnespaneelide projekteerimisel. Teemade käsitlemisel kasutatakse fib (International Federation for Structural Concrete) uuringutulemusi ja materjale.

Seminarile, mis toimub inglise keeles, on oodata kuni 100 osavõtjat välisriikidest, kellele lisanduvad insenerid Eestist. Seminari esimesel päeval on ettekanded suunatud pingebetoonist õõnespaneelide kui üksikelementide arvutamisele ning teise päeva ettekanded käsitlevad õõnespaneelidest vahelagede kui terviksüsteemi kavandamist.

Seminarist osavõtjad saavad tunnistused Eesti Ehitusinseneride Liidu täienduskoolituste punktidega. Orienteeruvad TP-d: 8TP+8TP. Registreerumisel saata info registreerimislehel välja toodud kontaktandmetel.

Täpsem info programmi kohta on leitav SIIT.
Registreerimisleht on leitav SIIT.