Aasta Ehitusinsener 2019

Aasta Ehitusinsener 2019 – Tiit Karri

27. novembril kuulutati Tallinnas Cinamon Kosmoses toimunud ehitussektori erialaliitude ning Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi korraldataval konverentsil Ehitus 2020+ välja konkursi „Aasta Ehitusinsener 2019“ nominendid Peeter Talviste, Tiit Karri ning Marko Leemet, kellest võitjaks osutus Tiit Karri.

Tiit Karri töötab Inseneribüroos Telora OÜ projektijuhi/insenerina. Tiit Karril on pikk töökogemus ehitusvaldkonnas, seda nii projektijuhina ehitusobjektil kui omanikujärelevalve insenerina. Juba ehitusobjektil projejektijuhina töötades osales Tiit Karri suuremahuliste ja vastutusrikaste ehitiste rajamisel. Oma eriala väga hästi tundva ehitusinsenerina valdab ta suurepäraselt ehitust puudutavat seadusandlust, tema poolt tööprotsessis esitatud nõuded on alati argumenteeritud ja sisulised.

Omanikujärelevalve teenuse osutamiseks on talle usaldatud keerukaid ehitusobjekte. Nende hulka kuulub vaieldamatult ka 2019.a. valminud Maakri Kvartal, kus Tiit täitis üldehituse omanikujärelevalve projektijuhi ülesandeid ning omanikujärelevalve meeskonnajuhi kohustusi.

Fotod Ehitus2020+ konverentsilt, autor Raigo Pajula.