Ehitus 2022+e-horisont. 23.11.2021

Algas registreerimine Ehitus 2022+ veebikonverentsile! Broneeri endale 23. november ning kohtume virtuaalselt juba õige pea!

𝗘𝗵𝗶𝘁𝘂𝘀 𝟮𝟬𝟮𝟮+: 𝗘-𝗛𝗢𝗥𝗜𝗦𝗢𝗡𝗧

Mis terendab silmapiiril? Noored ja e-ehitus ehk võti arukalt ehitatud keskkonnale. Tehnoloogia peadpööritava arengu keskel peame heitma pilgu kaugemale e-horisondile, et mõista, milline on tulevikutegijate vajadustele vastav haridus. Ehitus 2022+ seab seekord fookusesse, millisest ehitatud keskkonnast me unistame ning kuidas luua pinnas, et noored arhitektid, insenerid, ehitajad, tellijad ja ettevõtjad need unistused ka täide saaksid viia.

Hariduse teemast inspireerituna astub konverentsil peaesinejana üles eksperimenteeriv saksa arhitekt  Achim Menges.

Esinejate seas on ka mitmed Eesti ehitusmaastikul teada-tuntud nimed:

  • Irene Lill, Tallinna Tehnikaülikooli ehituse ja arhitektuuri instituudi professor
  • Alari Arro, ehitusinsener (Arro & Agasild Inseneribüroo)
  • Jürgen Einpaul, ehitusinsener ja projekteerija (EstKonsult)
  • Alan Väli, aasta noor ehitusinsener 2020
  • Lauri Tuulberg, ettevõtja (Welement AS)
  • Kristian Taaksalu ja Liisbeth Põldre, arhitektid (EAL)

Konverentsi teises osas kuulutatakse pidulikult välja, kes pärjatakse seekord tiitlitega tark tellija, aasta tegu, aasta ehitaja, aasta ehitusinsener, aasta noor ehitusinsener, aasta ehitusprojekt, digiehituse tulevikutegija ja aasta innovatsiooniprojekt.

Lisainfo: https://eehitus.ee/ehitus-2022/
Registreerumine: https://fienta.com/et/ehitus-2022

Konverentsi korraldavad Eesti Ehitusinseneride Liit (EEL), Eesti Ehituskonsultatsiooniettevõtete Liit (EKEL), Eesti Arhitektide Liit (EAL), Eesti Ehitusettevõtjate Liit (EEEL), Digitaalehituse klaster ning Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium (MKM).