Kutse Ehitus 2021+veebikonverentsile

Registreeru veebikonverentsile

Ehitus 2021+ “Kvaliteetne ruum”

25. novembril toimub ehitussektori erialaliitude ning Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi poolt korraldatav konverents Ehitus 2021+, mis toob taas ühisesse arutellu ehitusettevõtjad, arhitektid ja ehitusinsenerid.

Konverentsi juhtlause on sellel aastal „Kvaliteetne ruum“.
Meie loodud ruum kasvab ja areneb koos meie endiga, peegeldades seda, kes me oleme ning mida tähtsaks peame. Kas tahame luua kiirustades ja ainult võimalikult odavalt? Või võtame aega, et mõelda läbi ja teha paremini? Selge on see, et parimat elukeskkonda ei saa luua üksi. Külg külje kõrval peame rajama vundamendi, mis tulevikus ühegi raskuse all ei mõrane. Ehitus 2021+ ongi see koht, kuhu tulevad ehitiste loojad ja kasutajad kokku, et ruum saaks meie ühiste ideaalide nägu. Et ruum saaks kvaliteetseks.

Konverentsil astub peaesinejana üles Rootsi riigiarhitekt Helena Bjarnegård.
Kvaliteetse ruumi teemast inspireeritud ettekanded teevad ja diskussioonis osalevad Jüri Rass (Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium), Andro Mänd (Eesti Arhitektide Liit), Keijo Vaher (Eesti Ehituskonsultatsiooniettevõtete Liit), Andres Piirsalu (Eesti Ehitusinseneride Liit) ja Raivo Rand (Eesti Ehitusettevõtjate Liit).

Erialaliidud kuulutavad üritusel pidulikult välja, kes saavad tiitlid „Aasta ehitaja“, „Aasta ehitusinsener“, „Aasta noor ehitusinsener“, „Aasta ehitusprojekt“, „Digiehituse tulevikutegija“  ning MKMi poolt „Aasta digitaalse innovatsiooni projekt“.

Seekord toimub sündmus veebi vahendusel ning on osalejate jaoks tasuta.

Täpsem programm: eehitus.ee/ehitus-2021

Osalemiseks registreeri end juba täna, klikkides siia!

Kohtumiseni 25. novembril!